Anti-COVID 250 ml

Kód: 6599
19 Kč 16 Kč bez DPH
Skladem, ihned k odběru* (> 5 ks)

DNES POSLEDNÍ ŠANCE! Anti-COVID je dezinfekční přípravek - roztok pro osobní hygienu - dezinfekci rukou. Provedení bez rozprašovače. Expirace do konce října 2020.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Účinné látky:
Ethanol (denaturovaný) 76,4 % hm., peroxid vodíku 0,15 % hm.

Návod k použití:
Použijte dostatečné množství přípravku tak, aby pokryl celou plochu dlaně, rozetřete důkladně po celé ruce a zápěstí a vtírejte dokud není kůže suchá. Používejte maximálně 10 krát denně. Může dojít k vysušování kůže.

Bezpečnostní opatření:
Chraňte před teplem, jiskrami a otevřeným ohněm, nekuřte, jedná se o vysoce hořlavou kapalinu a páry. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte u sebe obal nebo štítek výrobku.

Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, nepoužívejte na poraněnou kůži a při výskytu kožních onemocnění. Zabraňte zasažení očí.

Při zasažení očí:
Vyplachujte alespoň 15 minut velkým množstvím vody, popř. dle potřeby vyhledejte lékaře.

Při potížích:
Nevyvolávejte zvracení. Podávejte velké monožství vody a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Pokud dojde k rozlití nebo k neřízenému vypuštení připravku do vodního toku, je třeba tuto skutečnost neprodleně ohlásit orgánu pro ochranu životního prostředí nebo jinému kompetentnímu regulačnímu orgánu.

Požívejte přípravek Anti-COVID bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Obsah:
250 ml

Původ:
ČR

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 23.4.2020
Velmi spokojený

AVEFLOR - České výrobky v certifikované kvalitě

Česká společnost AVEFLOR, a.s. byla založena v roce 1995. Od svého vzniku se zabývá výrobou kapalných a práškových aerosolů. V roce 2007 rozšířila technologii o výrobu emulzí a gelů do plastových obalů a do formy BOV aerosolů. Od svého počátku se jedná o firmu výhradně českou bez zahraničního kapitálu

Vytvořil Shoptet | Šablona Rubin | Design Tomáš Hlad.