aroma Difuzér Sumó, osvěžovač a zvlhčovač vzduchu

Kód: 569604
1 090 Kč 900,83 Kč bez DPH
Skladem, ihned k odběru* (> 5 ks)

Designový zvlhčovač vzduchu s difuzérem Sumó v imitaci přírodního dřeva vytváří pomocí přidání esenciálních olejů příjemnou relaxační atmosféru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Difuzér Sumó aromatizuje a zvlhčuje vzduch pomocí vodní páry a esenciálních olejů. Během užívání dochází k rozkladu mikročástic olejů pomocí jemného ultrasonického vlnění. Nedochází tak k porušení původní vůně a léčivých účinků. Podle přidání konkrétních druhů kvalitních olejů si můžete ulevit např. od kašle, rýmy, bolesti hlavy a problémům s usínáním. Doporučujeme vždy použití kvalitních olejů. Levné oleje můžou umocnit vůni, ne však pravý požitek a případnou pomoc při obtížích. Naopak můžou svým složením způsobit bolest hlavy a jiné obtíže.

Sám o sobě působí difuzér bez přidání esenciálních olejů jako zvlhčovač vzduchu.

Relaxační požitek si užijete i díky barevnému podsvícení, které disponuje 8 barvami.

Návod k použití:

Do zásobníku nalijte studenou, nejlépe destilovanou vodu, dle potřeby přidejte několik kapek esenciálního oleje a přístroj zapněte pomocí tlačítka MIST (mlha). Opětovným stisknutím tlačítka dojde k nastavení provozní doby difuzéru (1,3 nebo 6 hodin). Difuzér začne okamžitě vytvářet vodní páru. Pokud chcete nastavit barevné podsvícení, zmáčkněte tlačítko LIGHT a mačkejte do té doby, než zvolíte požadovanou barvu. Přidržením tlačítka LIGHT barevné podsvícení vypnete. Pokud v zásobníku dojde voda, difuzér se automaticky vypne.

Rozměry:

(základna x výška): 17 x 12,5cm

Příkon:

8W

Hmotnost:

396g

Objem nádobky:

300ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.