COMPEED Náplast na puchýře - chodidlo 5 ks

Kód: 106799
169 Kč 146,96 Kč bez DPH
Skladem, ihned k odběru* (> 5 ks)

Náplast na puchýře speciálně vytvořená pro zvýšenou zátěž při sportovních výkonech. Speciálně navržena tak, aby přilnula na bříško chodidla jako druhá kůže a podporovala přirozenou hydrataci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náplast na puchýře značky COMPEED® okamžitě ulevuje od bolesti a tlaku díky aktivnímu gelu s částicemi absorbujícími vlhkost.
Sportovní nápast byla speciálně vytvořena pro zvýšenou sportovní zátěž a to díky silnější výstelce, která výrazněji snižuje riziko tření.

Výhody náplasti COMPEED®:

Díky prokázanému rychlejšímu hojení puchýřů ve vlhkém prostředí je náplast COMPEED® ideální pomocník. Při vlhkém hojení nedochází ke vzniku tzv. strupu, ale aktivní gel s částicemi absorbujícími vlhkost a tím okamžitě zastaví a tlumí bolest. 

  • ulevuje od bolesti
  • chrání před pronikáním vody, nečistot a bakterií
  • antibakteriální a voděodolné
  • přilnavé po dobu nejméně 24 hod.
  • diskrétní a pohodlné


Použití:
Před použitím náplasti pokožku očistěte a osušte. Náplast nalepte přímo na puchýř. . Pro optimální přilnavost nejprve náplast zahřívejte v ruce po dobu 1 minuty. Ponechte náplast na místě, dokud se sama nezačne odlepovat. Může vydržet i několik dní. K dosažení nejlepších výsledků používejte náplast, dokud není pokožka zcela zahojená.

Upozornění:
Neaplikujte na infikované rány. Nepoužívejte jednu náplast opakovaně. Pokud se puchýř zhorší nebo se vůbec nehojí, poraďte se raději se svým lékařem. 
Náplasti Compeed nikdy nestříhejte.

Jedná se o zdravotnický výrobek 

Obsah balení: 5 ks

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.