Polštář proti chrápání Sissel Silencium

Neohodnoceno
 
  • 1 z 10
 

Polštář, který Vám umožní hluboký, regenerační a ničím nerušený spánek. Stejně tak i Vašim trpělivým partnerům. V případě, že vestavěný mikrofon detekuje chrápání, jemně se nafoukne vzduchová komora polštáře tak, aby hlava jemně a bez probuzení změnila svou pozici.

Dostupnost Zboží na objednávku
Cena 6 694 Kč bez DPH
8 100 Kč
Kód produktu 2281
Značka Sissel
Webová stránka značky sissel.com
Kategorie Anatomické polštáře
Položka byla vyprodána...
 

Spánek je zdravý a životně důležitý, zejména pro naše duševní zdraví. I když spíme, naše tělo pracuje a zpracovává vše, co se stalo předchozí den. Spánek stimuluje buněčný růst, obnovuje tkáně, regeneruje organismus a posiluje náš imunitní systém. Hluboký a ničím nerušený spánek má však přirozeného nepřítele - chrápání.

Polštář Sissel Silencium nepřetržitě monitoruje polohu hlavy a zvuky vydávané během spánku. V případě, že vestavěný mikrofon detekuje chrápání, v závislosti na poloze hlavy se jemně nafoukne vzduchová komora polštáře tak, aby hlava jemně a bez probuzení změnila svou pozici. Polštář hledá ideální pozici hlavy tak dlouho, dokud zaznamenává chrápání. Změna pozice hlavy je vedena tak, aby došlo k oddálení jazyku od krku. Polštář přináší efektivní, neinvazivní a klinicky testované řešení proti chrápání.

Výhody:
 - výrazně snižuje nebo zcela emilinuje chrápání (ověřeno i subjektivním vnímáním partnerů)
 - zachovává zdravý a hluboký spánek (výsledek klinické studie na klinice ORL na Univerzitě v Mannheimu a na základě mezinárodních testů v domácím prostředí)
 - zlepšuje kvalitu života, včetně partnerského soužití
 - zvyšuje výkon, koncentraci a odolnost vůči stresu
 - velmi jednoduše se používá

Polštář Sissel Silencium je výsledkem dlouholetých studií a testů zaměřených na vytváření technologických řešení umožňujících praktické využití. Výsledky výzkumu potvrdily informace o možnosti eliminace chrápání změnou polohy těla během spánku. Výsledky výzkumu jasně ukazují na to, že se změnou polohy těla nebo hlavy dojde k úplnému vyloučení nebo alespoň podstatnému snížení chrápání.

Inovativní vícevrstvá konstrukce: 

Stacks Image 1518Stacks Image 114 

1 Microfon monitorující chrápání
2 Viskoelastická vrstva pro větší pohodlí
3 Vrstva se senzory monitorujícími polohu hlavy
4 6 x 2 vzduchové komory měnící polohu hlavy
5 Flexibilní podložka k variabilnímu nastavení výšky

Ale to není vše - stejně jako jiné ortopedické polštáře Sissel, je polštář vybaven unikátním profilem a tvarem, poskytuje anatomickou a zdravou polohu páteře při spánku. Polštář je vyroben z vysoce kvalitní viskoelastické pěny. Pro svěží start do nového dne!

Vhodný pro spaní na zádech a na boku. Sissel Silencium vyžaduje čas na přizpůsobení. To může trvat od několika dnů až po čtyři týdny než dojde k plnému využití a stejně tak Vaše tělo bude vyžadovat trochu času, aby si zvyklo na zdravé spaní. Doporučujeme nejprve používat polštář každý večer alespoň na chvíli a po několika dnech již vyměníte svůj původní polštář úplně. Každý večer během této doby budete spát hlouběji a klidněji.

Dodáváno včetně odjímatelného pratelného vysoce kvalitního potahu.Silencium_Bezug

Silencium_Anw_6  

Výplň:
paměťová pěna

Rozměry:
60 x 40 x 7/9 cm

Upozornění:
Polštář není určen pro děti.

Původ:
Švédsko

Certifikováno podle směrnice 93/42/EHS (Směrnice pro lékařské přístroje).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Přírodně dobrý.
Přirozenou cestou ze Švédska.

Objevte kompletní sortiment Sissel ® fitness, wellness a zdravotnických prostředků. Sissel je jednou z mezinárodně vedoucích značek pro řešení zdravotnických a rehabilitačních potřeb

Více než 20 let následujeme přirozenou švédskou cestu. A to je víc než jen filozofie.

Sledujte YouTube kanál s mnoha ukázkami různých cvičení na produktech Sissel!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.