KURZ Balančního tejpování s korejským lektorem! Více informací ZDE.
výhodný Program pro sportovní kluby | výhodný Program pro fyzioterapeuty

Praktický Su-jok - Zdraví na ruce

 
 

Tato publikace je zaměřena prakticky, aby pro čtenáři jednoduše a nárorně přiblížila principy metody Su-Jok. Su-Jok je diagnostická a terapeutická metoda, která využívá podobnosti na rukou a nohou vzhledem k celému lidskému organismu. V rámci alternativních léčebných systémů je nesmírně efektivní, protože se jedná o specifickou akupresuru rukou a nohou, která léčí bez užívání jakýchkoli medikamentů.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 208 Kč bez DPH
229 Kč
Kód produktu 0236065
Značka Euromedia
Kategorie Knihy ostatní
Položka byla vyprodána...
 

Orientální medicína respektuje člověka jako celek s jeho fyzickou, mentální a emocionální úrovní. Navíc bere v úvahu, že je ve svém okolí vystaven nejrůznějším druhům působení, od informací přes negativní záření až po kosmickou energii.

Su-Jok je diagnostická a terapeutická metoda, která využívá podobnosti na rukou a nohou vzhledem k celému lidskému organismu. V Koreji se nazývá Onnuri Medicine, což doslova znamená celý svět. V rámci alternativních léčebných systémů je nesmírně efektivní, protože se jedná o specifickou akupresuru rukou a nohou, která léčí bez užívání jakýchkoli medikamentů. Za krátkou dobu si ji osvojí kdokoli, nevyžaduje žádné finanční investice a poskytuje účinnou pomoc jak při chronických problémech, tak v naléhavých případech. Navíc je velmi pohodlná a komfortní a je možné ji provádět takřka všude.

Tato kniha je zaměřena tak, aby byla pro čtenáře z hlediska podání metody Su-Jok jednoduchá a názorná. Může ji pochopit každý bez rozdílu vzdělání a věku, protože v jednoduchosti se skrývá pravá síla. Kniha ctí krédo čínského filosofa Lao-c’: „Zadržte tedy zlo, dokud neexistuje, a poruchu, dokud se neprojeví.“

Autor: Josef Schrötter
Formát / stran: 12,8 x 20,7 cm, 160 stran
Datum vydání: 03/2014
EAN: 9788072814763
ISBN: 978-80-7281-476-3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.