A objevíš poklad, který v tobě dřímá

Kód: 9788087950357
220 Kč 220 Kč bez DPH
Skladem, ihned k odběru* (2 ks)
Možnosti doručení

Autor světoznámého románu Muž, který chtěl být šťastný na pozadí poutavého příběhu, který se odehrává v Burgundsku, důmyslně propojuje téma osobnostního rozvoje s duchovním hledáním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní hrdince Alici se snaha pomoci příteli stane impulzem k objevování autentické spirituality, vnitřního potenciálu a přivede ji na cestu hledání sebe sama. Uvědomí si, že pokud jsou lidé otevření a ochotní naslouchat, mohou nalézt klíč k dosud netušené svobodě a ke štěstí.

Autor Laurent Gounelle je romanopisec, psycholog a uznávaný odborník na rozvoj osobnosti. Cestuje po světě a setkává se s výjimečnými lékaři a léčiteli, ať už jde o americké experty v oblasti neurologie a neurolingvistiky, peruánské šamany nebo balijské mudrce. V jeho dílech se odráží jeho zanícení pro filozofii, psychologii, komunikaci a duchovní rozvoj. Je autorem románů Bůh chodí po světě vždycky inkognito, Filozof, který nebyl moudrý, Den, kdy jsem se naučil žít a Muž, který chtěl být šťastný, který se stal mezinárodním bestsellerem.

Autor: Laurent Gounelle
Počet stran: 256
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-87950-35-7

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.