AKUTOL sprej

Kód: 739
149 Kč 133 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Akutol sprej je ochranný voděodolný plastický obvaz v praktickém balení ve spreji. Zabraňuje u drobných poranění vniku cizorodých látek do kůže a krve. Zasychá za 2 minuty. Český výrobek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdy použít?
Akutol sprej se používá k rychlému ošetření odřenin a drobných povrchových poranění. Ránu zacelí plastickým filmem, který zabraňuje přístupu cizorodých látek z vnějšího prostředí a zároveň dovoluje kůži dýchat. Je voděodolný a díky tomu zabraňuje vypařování vlhkosti z pokožky.
Nepoužívá se pro překrytí ran s masivním krvácením. Naopak je vhodný pro ošetření poranění vznikajících při práci ve vlhkém či prašném prostředí, ve kterém jiné formy obvazů selhávají.

Aplikace
Pred použitím protřepat. Nádobku je nutné držet ve svislé poloze dnem dole. Přípravek se aplikuje stiskem rozprašovače nad ošetřovaným místom ze vzdálenosti 15-20 cm.
Aplikujte postřikem na povrch ošetřovaného místa v množství, které odpovídá velikosti ošetrované plochy. Aplikujte tak, aby z ošetrované plochy nestékal.
V prípadě potřeby je možné postřik opakovat.

Sundání
K odstranění obvazu dojde samovolně po 3 až 4 dnech postupně probíhajícím zeslabením plastické vrstvy jejím odíráním při běžně prováděných činnostech.

Objem:
60 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AVEFLOR - České výrobky v certifikované kvalitě

Česká společnost AVEFLOR, a.s. byla založena v roce 1995. Od svého vzniku se zabývá výrobou kapalných a práškových aerosolů. V roce 2007 rozšířila technologii o výrobu emulzí a gelů do plastových obalů a do formy BOV aerosolů. Od svého počátku se jedná o firmu výhradně českou bez zahraničního kapitálu

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.