BB Tape kniha Balance Taping

Kód: BBBTB
999 Kč 908 Kč bez DPH
Skladem, ihned k odběru* (>5 ks)
Možnosti doručení

Publikace věnovaná metodě balančního tejpování - využití kinesiotejpu k zajištění strukturální a funkční rovnováhy těla jednoduchým a přesným vyhodnocením stavu těla. Kniha je v angličtině.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je to Balance Taping?

Tato metoda je využívá kinesiologického tejpování k zajištění strukturální a funkční rovnováhy těla jednoduchým a přesným vyhodnocením strukturální a funkční nerovnováhy svalů nebo kloubů napříč celým tělem, ale i lokálně. Tejpovací páska se aplikuje na oblasti, kteréí způsobují bolest nebo svalovou či kloubní dysfunkci. 

Balance Taping doslova znamená, že tejpovací páska se aplikuje na kůži tak, aby došlo k funkčnímu zlepšení stavu pacienta a úlevě od bolesti. Kniha pojednává mimo jiné o rozdílnosti tejpovacích metod u jednotlivých případů a metoda vždy vychází z příčin a příznaků omenocnení u konkrétního jednotlivce. Například u bolesti kolene se mechanismy bolesti liší podle toho, jestli subjekt pociťuje bolest při výstupu nebo při sestupu a podle toho se pak řídí i metoda tejpování. 

Publikace je vhodná pro všechny, kteří mají alespoň základní znalosti anatomie lidského těla. Pro pochopení mechanismů bolesti a pohybu je nezbytné pochopení základních pohybů čéšky, stehenní kosti, menisků, pánve...

Autoři:
Jung-Hoon Lee, Seung-Won Choi

Jazyk:
angličtina

Počet stran:
213

ISBN:
979-1195141319

Publikováno:
Wetape, 2016

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bb-tape-logo

Jihokorejská společnost WeTape je největším světovým producentem kineziotejpů známých pod jménem BB Tape! Vyrábí je již od roku 1997. V současnosti sjíždí z linek cca 400 tisíc BB Tapů měsíčně.

Nezapomeňte!
TEJPY.cz jsou oficiálním dealerem této značky pro většinu států EU.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.