BOSU NexGen Home Balance Trainer

Kód: 00033149079385
4 580 Kč 3 785,12 Kč bez DPH
Skladem, ihned k odběru* (1 ks)

BOSU NexGen Home Balance Trainer s texturovaným designem je zaměřený na maximální funkčnost během vašeho tréninku, má protiskluzový texturovaný gumový povrch a zesílenou konstrukci. Vhodný an profesionální i domácí použití. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOSU® je zkratka pro „both sides up“. BOSU® NexGen Home Balance Trainer  může být používán plošinou buď nahoru nebo dolu pro spoustu balančních cvičení. Pevná plošina má 65 cm v průměru a kupole by se měla nafukovat, dokud není pevná. Texturovaný povrch vám umožní co nejefektivnější využití díky přesnému držení těla a pozice při daném cvičení, kardio, pohyblivost, sílu, bodyCore, rovnováhu a mobilitu. Základna BOSU je tvořena 6 protiskluzovými gumovými nožičkami.

BOSU® je navržený tak, aby zapojil koordinaci těla a schopnost udržet rovnováhu při každé pozici cvičení v oblasti fitness a rehabilitace. Toto dynamické cvičební nářadí přidává prvek mnohostrannosti k širokému okruhu sportovního tréninku aerofobního čí silového charakteru. Může být kombinován i s dalším nářadím, což umožňuje využívat obrovský zásobník cviků pro klienta od začátečnické úrovně až po vrcholové sportovce.

Nosnost až 136 kg

Balení obsahuje cvičební manuál a ruční pumpičku.

Rozměry:
průměr cca 65 cm
výška cca 25,4 cm 
váha 9 kg

 

Barva:
světle modrá

Materiál:
pvc/plast

Původ:
Taiwan

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.