BOSU Elite Balance Trainer

Kód: 5198
6 390 Kč 5 281 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

BOSU® Profi Balance Trainer je odolná balanční plošina vhodná pro řadu dynamických balančních cvičení ve fitness klubech, při kruhových trénincích, ale i pilates nebo cvičení pro děti. Tento fitness výrobek má svůj původ v medicínském odvětví, stejně jako ve funkčním a specifickém tréninku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BOSU® je zkratka pro „both sides up“. BOSU® Elite Balance Trainer může být používán plošinou buď nahoru nebo dolu pro spoustu balančních cvičení. Pevná plošina má 63,5cm v průměru a kupole by se měla nafukovat, dokud není pevná. Dvě zahloubená držadla na spodních bočních stranách plošiny umožňují jednodušší otáčení a přenášení.

BOSU® je navržený tak, aby zapojil koordinaci těla a schopnost udržet rovnováhu při každé pozici cvičení v oblasti fitness a rehabilitace. Toto dynamické cvičební nářadí přidává prvek mnohostrannosti k širokému okruhu sportovního tréninku aerofobního čí silového charakteru. Může být kombinován i s dalším nářadím, což umožňuje využívat obrovský zásobník cviků pro klienta od začátečnické úrovně až po vrcholové sportovce.

Základna BOSU® Elite Balance Trainer  má protiskluzový gumový povrch a extrémně zesílenou konstrukci a speciálně navržený povrch dělený na zóny.  BOSU® Elite Balance Trainer  je vhodný pro fitness a sportovní kluby, kruhové tréninky, kondiční cvičení, pilates nebo fitness pro děti.

Balení obsahuje cvičební manuál a pumpičku.

Rozměry:
průměr cca 63,5 cm
výška cca 20,3 cm

váha 8,8 kg

Nosnost:
136 kg

Barva:
černá

Materiál:
pvc/plast

Původ:
Taiwan

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.