KURZ Balančního tejpování s korejským lektorem! Více informací ZDE.
výhodný Program pro sportovní kluby | výhodný Program pro fyzioterapeuty

Jak se stát mistrem svého života

 
 

Sto klíčů k úspěšnému a smysluplnému životu. Kniha je praktickým a inspirativním rádcem pro všechny, kteří touží udělat ze svého života něco mimořádného. Od autora světového bestselleru Mnich, který prodal své ferrari.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 200 Kč bez DPH
220 Kč
Kód produktu 9788087950456
Značka Rybka Publishers
Kategorie Knihy ostatní
Položka byla vyprodána...
 

Jak vzít osud do svých rukou a co všechno musíme udělat pro to, abychom prožili smysluplný a úspěšný život? Nic takového jako průměrný člověk neexistuje. Každý z nás je povolán k mistrovství.
V dětství jsme všichni chtěli být superhrdiny, astronauty, básníky nebo malíři. Chtěli jsme stanout na vrcholcích hor a chodili jsme s hlavou v oblacích. Snili jsme odvážné sny. Kam se poděla naše touha po velikosti?

V dnešní zrychlené době, která předbíhá samu sebe není snadné si uvědomit, co vlastně chceme, co nejvíce potřebujeme a co je pro nás nejdůležitější. Jak ale říká autor, pokud budeme kráčet nevyšlapanými cestami, neustále překračovat své limity, pokud budeme pěstovat vnitřní kázeň a co nejlépe využívat svůj čas, vždy se neochvějně zasazovat o to, co je správné, a přitom budeme rozvíjet hluboké mezilidské vztahy, můžeme dospět k velikosti a autentičnosti a dosáhnout svých snů. Díky tomu budeme pro svět přínosem.

Kniha vyniká nezvyklou šíří témat, je plná podnětných a inspirativních myšlenek. Díky ní si můžete osvojit funkční nástroje a praktické návyky vskutku úspěšných lidí a rozšířit tak řady výjimečných jedinců, kteří dokázali vzít život do svých rukou a vytvořit z něj umělecké dílo.

Autor: Robin S. Sharma
Formát / stran: 13,5 × 15,5 cm, 232 stran
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-879-5045-6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.