Kdo bude plakat, až tady nebudeš?

Kód: 9788087067376
227 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem, ihned k odběru* (5 ks)
Možnosti doručení

Sto životních lekcí od Mnicha, který prodal své ferrari. Autor shrnul svou životní moudrost a filozofii, jakož i praktické postřehy a poznatky do stovky životních lekcí, v nichž ve zhuštěné podobě formuluje principy, které by si měl osvojit každý, kdo se rozhodl vzít život do vlastních rukou a učinit jej smysluplným.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žijete svůj život smysluplně? Využíváte zcela zvých možností a svého potenciálu? Máte jasno v tom, co byste chtěli dokázat? Žijete tak, abyste mohli umřít šťastní?

Záběr otázek a rad, které autor ve svém malém životním rádci předestírá, je široký - od zdánlivě prostých doporučení (Naučte se žádat o to, co chcete; Soustřed'te se na to podstatné; Prožijte den bez hodinek; Respektujte své instinkty; Vytvořte si osobní kodex chování; Naučte se mlčet) přes hluboké výzvy k zamyšlení (Objevte své poslání; Neodkládejte život na neurčito; Důležitá je cesta, nejen cíl; Žijte tak, abyste mohli umřít š astní) až po lekce zcela nevšední a originální (Splácejte svůj nájem laskavostí; Přehrejte si svůj vlastní pohřeb; Zkro te svoji opičí mysl; Založte si účet lásky; Bud'te stromem sklánějícím se k zemi.)

Autor: Robin S. Sharma
Formát / stran: 13,5 × 16,5 cm, 220 stran
Rok vydání: 2012
ISBN: 978-80-87067-37-6

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.