Thera-Band Balanční podložka

Kód: 23304
od 787 Kč od 650 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Balanční podložka Thera-Band je multifunkční pomůcka, určená zejména pro balanční cvičení.

Detailní informace

Varianta: velmi měkká
Vyprodáno | 12424
1 331 Kč
1 100 Kč bez DPH
Varianta: měkká
Vyprodáno | 23304
787 Kč
650 Kč bez DPH
Varianta: tvrdá
Vyprodáno | 23305
787 Kč
650 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Nejen, že balanční cvičení zlepšuje rovnováhu, ale zároveň se posiluje vnitřní svalstvo, na které se mnohdy zapomíná, přestože jde o klíčové svaly, ovlivňující například bolest zad. Cvičení na balanční podložce Thera-Band zlepšuje také chůzi, koordinaci a celkovou sportovní výkonnost. Navíc jde o pomůcku snižující případné riziko zranění či pádu v běžném životě. Na podložce je možné cvičit zejména ve stoje, ale například pro posílení břišního svalstva, je účinné i cvičení v sedě. Díky třem různě obtížným variantám podložky, je tato pomůcka vhodná opravdu pro každého, nehledě na věk nebo fyzickou kondici.

Povrch balanční podložky Thera-Band neklouže a velice dobře se udržuje a čistí. Na podložce doporučujeme cvičit naboso, cvičení je efektivnější a speciální sturkturovaný povrch, navíc umožňuje sensomotorickou stimulaci. Jak se zmiňuje výše, balanční podložka Thera-Band je dostupná ve třech variantách.

Díky tzv. systému progresivního tréninku Thera-Band, je možné plynule navázat od nejméně obtížného stupně, až po ten nejvyšší, to znamená od zelené – určené začátečníkům, přes modrou pro pokročilé, až po černou – pro velmi pokročilé.

Varianty:
Balanční podložka Thera-Band v zelené barvě - tvrdá. Je vyrobená ze speciální pěny, která poskytuje nízkou náročnost nestability.

Balanční podložka Thera-Band v modré barvě - měkká. Je vyrobená ze speciální pěny, která poskytuje střední náročnost nestability.

Balanční podložka Thera-Band v černé barvě je nejměkčí kterou vyrábíme. Jedinou náplní této podložky je vzduch a tudíž je udržení rovnováhy nejtěžší, lze tedy říct, že je určená pro velmi pokročilé.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DM Avatar autora | 5.8.2022
Naprosta spokojenost????
5
AL Avatar autora | 29.11.2021
*****
5
LV Avatar autora | 18.11.2021
Skvělá balanční podložka pro zapojení hlubokých svalů.
5
PS Avatar autora | 27.1.2021
Produkt jsem kupovala cíleně, mám ho moc ráda na cvičení.
5
Avatar autora | 18.2.2019
Balanční podložka je výborná, jsem na ní zvyklá ze cvičení kam chodím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.