Tryptofan B+

Kód: 3640000060000
425 Kč 379 Kč bez DPH

Zvolte variantu

 • Při špatné náladě, pocitech strachu, trémy a emočního napětí
 • Při odvykacích kúrách na zmírnění napětí a neklidu (kouření, alkohol ..)
 • Pro osoby s problémy s usínáním, buzením se v noci as vnitřním neklidem
 • Při stresujícím a rychlém životním stylu, kolísavé až výbušné náladě

Detailní informace

Velikost: 60 ks
Vyprodáno | 3640000060000
425 Kč
379 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Tryptofan je esenciální aminokyselina, kterou může tělo přijímat pouze stravou nebo formou výživových doplňků. Samo si ji vytvořit nedokáže. V organismu se tryptofan stává prekurzorem neurotransmiterů (serotonin, melatonin) nebo vitaminu B3 (niacin). Za přítomnosti dostatečného množství vitamínu B6 se přeměňuje na neurotransmitér serotonin, jinak nazývaný i hormonem štěstí. Serotonin ovlivňuje pozitivně dobrou náladu, zmírňuje emocionální napětí, stresové situace, trému. V noci se přeměňuje na melatonin nazývaný také jako hormon spánku. Melatonin urychluje usínání, prodlužuje spánek, zlepšuje jeho kvalitu a odstraňuje mimovolní buzení se během noci a brzy ráno. Aminokyselina L-tryptofan se kromě přeměny na serotonin může přeměňovat v těle i na vitamin B3. Záleží na koncentraci vitaminu B3 v organismu. Pokud má tělo dostatečný přísun vitamínu B3, tento proces přeměny neprobíhá a proto se může více L-tryptofanu přeměnit na neurotransmitery serotonin a melatonin. Vitamíny B6 a B3 přispívají k správnému fungování nervového systému a psychiky , přispívají také ke snížení míry únavy a vyčerpání. Tryptofan B+ pozitivně přispívá ke zlepšení nálady, lepšímu zvládnutí stresu, nervozity a napětí během dne (snižuje hladinu stresového hormonu kortizolu), na zkvalitnění spánku během noci a eliminuje nespavost v noci.

 

Tryptofan B+ obsahuje:

 • L-Tryptofan - esenciální aminokyselina, kterou si tělo nedokáže vytvořit samo, a proto ji musí přijímat z jídla. Přispívá ke zlepšení nálady, lepšímu zvládnutí stresových situací, nervozity a napětí.
 • Vitamin B6 - přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry stresu, únavy a vyčerpání. Tryptofan se díky vitamínu B6 přeměňuje na serotonin. Bez jeho přítomnosti by taková proměna nenastala.
 • Vitamín B3 - je důležitý pro metabolismus v živých buňkách a díky jeho přítomnosti se tryptofan může měnit na serotonin a melatonin.

  Doporučené dávkování

  • Dospělí 1x denně 1 kapsle ráno nebo večer. Užívejte na lačný nebo poloprázdný žaludek
  • Účinek lze pozorovat až po několika dnech pravidelného užívání (2-3 dny), kdy je L-tryptofan dostatečně nakoncentrovaný v těle

   Použití

   Kapsle je třeba zapít dostatečným množstvím vody.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora Tryptofan B 29.1.2020 19:49
Dobrý den, prosím o radu a to: zda Tryptofan B se může používat dlouhodobě? Nikde jsem to nevyčetla. Moc děkuji za ifno, Lenka
Odpovědět
T Avatar autora 30.1.2020 13:49
Dobrý den, ano je možné užívat dlouhodobě bez nežádoucích účinků, ale není to nutné. Sama byste měla poznat, že Vám to pomohlo a pak je možné vysadit. Každý organismus reaguje jinak, někomu stačí jedno balení, někdo spotřebuje třeba 3 balení.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.