Masážní válec RumbleRoller Gator

Kód: RRGATOR
1 699 Kč 1 404 Kč bez DPH
Skladem, ihned k odběru* (5 ks)
Možnosti doručení

Unikátní povrch RumbleRolleru obsahuje speciálně konstruované hrboly, které jsou pevné, ale pružné, podobně jako palce maséra. Válec Gator je velmi všestranným nástrojem, který poskytuje vysokou kompresi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Patentované masážní nástroje RumbleRoller poskytují dokonalou kombinaci tvaru, pevnosti a odolnosti. Díky výzkumu je RumbleRoller navržen tak, aby hrboly byly pevnější než svalové tkáně, ale mnohem měkčí než kost. Díky tomu je zajištěno bezpečí a pohodlí během masáže. Řadě sportovců klasický pěnový váleček nestačí a potřebují jít hlouběji, aby čelili původu bolesti.

RumbleRoller má hladký, neporézní povrch, který odpuzuje nečistoty a obsahuje antimikrobiální aditivum, které pomáhá bránit růstu bakterií a plísní.

http://rumbleroller.com/rr2-images/cbadge-gator.png deep-tissue

RumbleRoller Gator je nejvšestranějším nástrojem od RumbleRoller. Pro začátečníky je šetrnější než ruční válečky, ale rozhodně se nejedná o začátečnický válec. Pokročilé funkce tohoto válce jsou prospěšné i pro ty nejostřílenější sportovce.

 

Gator poskytuje vysokou kompresi. Jeho pevný povrch a poměrně malý průměr (11,5 cm) vytvářejí ve svalech vysoké tlakové síly. Díky tomu docílíte přesné lokalizace komprese, jako kdybyste použili PVC trubku, ale s mnohem menšími bolestmi a bez poškození měkkých tkání. Menší průměr zároveň umožňuje lépe pracovat s menšími prohlubněmi těla, jako je oblouk nohy nebo křivka krku.

Gator

 

 

 

 

 

 

Hlubší a intenzivnější masáž není vždy jediným způsobem, jak masírovat sval. Dalším způsobem, jak uvolnit uvízlé tkáně, je oddělit je. Samozřejmě nelze hlubší tkáň uchopit přímo, ale můžete posunout vyšší vrstvy měkké tkáně a vytvořit oddělující (smykovou) sílu, která vytěsňuje spodní vrstvy. Tento přístup je často označován jako masáž s křížovým třením. Tuto masáž obvykle provádí terapeut, který používá palce nebo prsty pro krátké a pevné tahy přes svalová vlákna. Válec RumbleRoller Gator je jediný pěnový válec, který dokáže uchopit pokožku tak, aby napodoboval tento typ masáže.

Shearing

Jak to funguje:
Pokud se podíváte pozorně na povrch Gatoru, uvidíte stovky hrbolků s mírně konkávními konci, s plochými stranami a výraznými hranami. Hrbolky jsou velmi pružné, ale mají vysokou boční tuhost a velkorysé prostory pro udržení pokožky mezi nimi. Tento patentovaný povrch zachytí holou nebo lehce oblečenou kůži a odolává skluzu ve všech směrech.

Snadné použití:
Masáž s křížovým třením si neposkytnete jen díky rolování Gatoru. Chcete-li ji využít, musíte se naučit nové (ale velmi jednoduché) technice. Umístěte se tak, jako byste se posadili při jakémkoliv jiném cvičení či masáži s běžným válcem - vaším tělem na povrch Gatoru nebo jej pevně přitiskněte proti vašemu tělu. Ale místo válcování se snažte posunout své tělo asi o palec k jednomu konci válce. Během této doby by měly hrbolky válce zůstat ve styku s kůží a pocítíte na podkladovém svalu oddělující smykovou sílu. Opakujte a přemístěte válec Gator podle potřeby.

Zkuste přidávat tuto techniku ​​vždy, když sval nereaguje na konvenční pohyby.

Gator shift

Jedna velikost, jedna tvrdost:
Gator RumbleRoller je vyráběn pouze v populární délce 22" (cca 55 cm) . Pevnost (tvrdost) válce je ideální pro klasickou masáž i masáž s křížovým třením.

Balení obsahuje tištěný návod s různými ukázkami cviků!

Rozměry:
55 x 12 cm (hmotnost 0,5 kg)

Barva:
zelená

Materiál:
EVA/Polyolefin
Rumble Roller je voděodolný a neobsahuje Latex!

Původ:
Čína

Množství videoukázek cvičení najdete na stránkách výrobce (zde).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.