Ohřívatelné masážní podložky AcuPad

Kód: ACU-PAD
1 899 Kč 1 569 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Napřimte a uvolněte své tělo a zbavte jej bolesti 100% přirozeně. Masážní podložky AcuPad  fungují zázračně i na menstruační bolesti! Balení obsahuje 2 podložky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ohřívatelné masážní podložky AcuPads jsou výsledkem 15 let výzkumu a klinických zkušeností. Vynikající pro relaxaci a uvolnění svalů, 100% přirozeně. Speciální tvar přináší příjemnou masáž a spolu s uvolňovaným teplem přispívá k péči o sebe sama na široké škále částí Vašeho těla. Použijte AcuPads v posteli, na židli, ve vaně, při jízdě autem, při józe nebo se jen položte na podlahu a relaxujte. Buďte kreativní - možnosti jsou nekonečné!

Zde je několik příkladů, jak používat podložky AcuPads- ale neváhejte experimentovat - vrozená inteligence Vašeho těla Vás provede tím, co funguje nejlépe.

1) Relaxace: umístěte podložky tam, kde je potřeba, a odpočiňte si alespoň 3 minuty (někteří lidé tak tráví hodiny!) Nechte váhu Vašeho těla ať pracuje za Vás. Není třeba žádného úsilí. Řada lidí potvrzuje hlubší a kvalitnbější spánek díky relaxaci na AcuPads.

2) Zlepšete polohu sedu: umístěte 1 podložku pod každou polovinu hýždě na židli nebo nastavte podložky vodorovně za záda, zarovnejte si páteř se zapuštěnou drážkou, která běží přes podložku, nazvanou páteřní polohovací pásek.

3) Uvolněte bolestivé nohy: postavte se každou nohou na jednu podložku, která má pokojovou teplotu. Takto je podložka tvrdší - někteří lidé dávají přednost tomuto intenzivnějšímu pocitu při uvolňování pevných nohou. Jiní milují měkčí pocit, který se stane, když se postavíte na zahřáté podložky.

4) Lehké uvolnění páteře: když ležíte v posteli, na koberci nebo podložce na jógu, položte jednu podložku pod krk a druhou pod dolní nebo střední část zad. Vyrovnejte pásek pro vyrovnání páteře (zapuštěnou drážku přes AcuPad) směrem k páteři. Kombinace použití dvou podložek AcuPads dohromady uvolňuje nervový systém a umožňuje dokonalé uvolnění páteře. Relaxujte po dobu 3 minut v každém místě, kam podložku na linii páteře umístíte, ale neváhejte a relaxujte tak dlouho, jak potřebujete.

5) Období bolesti při menstruaci: Položte se na břicho a nahřáté podložky umístěte pod pánev a žaludeční oblast podle potřeby. Relaxujte, hluboce dýchjte a nechte uklidňující pocit tepla proniknout do Vašeho těla a uvolnit oblast.

6) Zahřejte ruce: ohřejte podložky a vezměte si je kdekoli s sebou. Skvělá pomoc v chladných dnech a prohřátí artrózou trpících kloubů.

Speciální tvary podložky v kombinaci s teplem zasáhnou přesně na přetížená místa Vašeho těla. Pomocí nahřívacích podložek dosáhnete zlepšení krevního oběhu, zásobování živinami, navodíte pocit relaxace a zklidníte centrální nervovou soustavu.

Použijte je, ať jste kdekoliv - doma, v práci, v těocvičně či na cestách. Stejně jako špičkoví atleti z NHL a NBA!

  • Uvolňuje ztuhlé svaly
  • Snižuje podráždění nervového systému
  • Stimuluje krevní oběh, čímž odplavuje nežádoucí svalové odpady
  • Uvolňuje přirozené tlumiče bolesti a sedativa, zlepšuje energetický tok nervové soustavy.

 

Pokud trpíte chronickými bolestmi určité části těla, buďte trpěliví. Bolest neustoupí ihned, ale výsledky se dostaví postupně. Tou nejlepší cestou je krátké zrelaxování každý den (v ideálním případě trvající 20-30 minut). Pokud s průběhu pocítíte nepříjemnou bolest, přestaňte a kontaktujte svého lékaře nebo fyzioterapeuta. Samotné uvolnění těla vlastní vahou by mělo být příjemné a relaxační, nejen pro Vaše tělo, ale i Vaši mysl.

Balení obsahuje:
Ohřívatelné masážní podložky AcuPad, instrukce k nahřívání, ukázku cviků.

Použití:
Nahřejte v mikrovlnné troubě na 90 vteřin (při 1200 W) 1 podložku / obě dohromady na 150 vteřin nebo  vložte do vroucí vody na 15 minut. Na první dotek nepocítíte, že by byla podložka horká. Podložky vydrží sálat teplo přibližně 75 minut. Použijte dle potřeby.
Nikdy nepřesahujte doporučený čas pro nahřátí, mohlo by dojít k poškození. Před opětovným použitím nechte podložky vychladnout na pokojovou teplotu alespoň po dobu 90 minut.

Rozměry:
22 x 10,5 cm

Barva:
modrá

Materiál:
PVC

Původ:
Čína

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HN Avatar autora | 7.2.2024
Skvělá masážní podložka dá se nahřát, má velké využití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.