Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč

Kód: 9788087950432
298 Kč 298 Kč bez DPH
Skladem, ihned k odběru* (4 ks)
Možnosti doručení

Výkřiky těla jako vzkazy duše/ Psychoenergetika v praxi. Autor se ve své knize obrací na všechny, kdo hledají klíč k porozumění nemocem a bolestivým příznakům svého těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bolesti a choroby, které postihují naše tělo, nejsou dílem náhody či ranami osudu, nýbrž přesnými signály, že se nám do životní cesty postavila nějaká překážka.
Veškeré nemoci či fyzické obtíže to vše jsou projevy napětí, nesouladu, nerovnováhy, nevědomého rozporu či potlačovaného konfliktu, kterými se naše nitro snaží promluvit. Tělo každého z nás vypovídá (ba přímo křičí) o tom, čím trpíme v hloubi sebe samých. Odoulova kniha, které se ve Francii prodalo přes pět set tisíc výtisků, nás učí řeči těla rozumět. Učí nás pochopit psychoenergetické mechanismy, jejichž poruchy jsou zdrojem nemocí a brání nám v plném rozvoji.

Když se naučíme vnímat sebe sama jako propojený celek, kde „vše souvisí se vším“, zjistíme, že vazby a spojitosti mezi tělem, tělesnými orgány a jejich funkcemi na jedné straně a psychikou na straně druhé, nejsou žádná magie, ba ani ezoterika, ale že jde o čistě biologické vyjádření našeho stavu. Klíčem k tomuto pochopení je právě tato kniha.

Autor: Michel Odoul
Formát / stran: 13,5 × 19,2 cm, 240 stran
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-879-5043-2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.