Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč

 
 

Výkřiky těla jako vzkazy duše/ Psychoenergetika v praxi. Autor se ve své knize obrací na všechny, kdo hledají klíč k porozumění nemocem a bolestivým příznakům svého těla.

Dostupnost Vyprodáno
Cena 203 Kč bez DPH
223 Kč
Kód produktu 9788087950432
Značka Rybka Publishers
Kategorie Knihy ostatní
Položka byla vyprodána...
 

Bolesti a choroby, které postihují naše tělo, nejsou dílem náhody či ranami osudu, nýbrž přesnými signály, že se nám do životní cesty postavila nějaká překážka.
Veškeré nemoci či fyzické obtíže to vše jsou projevy napětí, nesouladu, nerovnováhy, nevědomého rozporu či potlačovaného konfliktu, kterými se naše nitro snaží promluvit. Tělo každého z nás vypovídá (ba přímo křičí) o tom, čím trpíme v hloubi sebe samých. Odoulova kniha, které se ve Francii prodalo přes pět set tisíc výtisků, nás učí řeči těla rozumět. Učí nás pochopit psychoenergetické mechanismy, jejichž poruchy jsou zdrojem nemocí a brání nám v plném rozvoji.

Když se naučíme vnímat sebe sama jako propojený celek, kde „vše souvisí se vším“, zjistíme, že vazby a spojitosti mezi tělem, tělesnými orgány a jejich funkcemi na jedné straně a psychikou na straně druhé, nejsou žádná magie, ba ani ezoterika, ale že jde o čistě biologické vyjádření našeho stavu. Klíčem k tomuto pochopení je právě tato kniha.

Autor: Michel Odoul
Formát / stran: 13,5 × 19,2 cm, 240 stran
Rok vydání: 2017
ISBN: 978-80-879-5043-2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.