Strap HV - nožní objímka na vbočený palec

Kód: 40055
Akce
Značka: MEDsport
100 Kč –20 %
Strap HV - nožní objímka na vbočený palec
100 Kč –20 % 80 Kč 71 Kč bez DPH
Skladem, ihned k odběru* (>5 ks)
Možnosti doručení

Podpůrná nožní objímka pro hallux valgus pro okmažitou úlevu od bolesti. Pro velikost nohy 35 - 43.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Instrukce ke správnému použití:

 1. Ujistěte se, že vaše chodidlo je čisté a suché.
  Posaďte se a umístěte podpůrnou objímku textilní stranou dolů na čistý tvrdý povrch (např. dlaždičky či stoličku). Část A by měla směřovat dopředu. Viz obrázek 1 (naleznete ve fotogalerii).
 2. Odstraňte samolepicí papír z části A. Položte vaše chodidlo na povrch před objímku, Vaše pata musí být zvednutá. Držte vaše chodidlo na středu mezi částmi B a C a posouvejte podpůrnou objímku dopředu, dokud se nezastaví o polštářky na špičce chodidla nebo do místa, kde se objímka dostane těsně za kloub palce (1. metatarsální kloub). Viz obrázek 2.
  Spusťte patu dolů na střed mezi části D a E. Viz obrázek 3.
 3. Odstraňte samolepicí papír z částí B a C. Tlačte na část A (tím, že si na ni mírně stoupnete) a omotejte části B a C rovně kolem
  přední části nártu, části přes sebe překřižte.
  Dávejte pozor, abyste tyto části nenapínali nebo neohýbali do úhlu. Viz obrázek 4. (Muži si mohou před aplikací tuto část nohy oholit). Několikrát přejeďte rukou po nalepené vrchní a boční části B a C, abyste aktivovali lepidlo.
 4. Zdvihněte chodidlo z podlahy, propněte jej do špičky a pevně táhněte části D a E dozadu. Omotejte části D a E okolo zadní části paty (úpon Achillovy šlachy), ne výš, než kam sahá okraj boty. Viz obrázek 5. (Dojde k překrytí konců D a E). JE VELMI DŮLEŽITÉ, abyste se ujistili, že tyto patní části D a E jsou napnuty a pevně přilepeny, zatímco vaše chodidlo je propnuto do špičky. Zabráníte tím tomu, aby se polštářek na chodidle a pata od sebe odtahovaly během chůze nebo běhu. Právě správné upevnění dává chodidlu oporu, odstraňuje napětí ze svalové povázky a klenby a umožňuje nástup úlevy od bolesti a léčení.
 5. Několikrát rukou pevně přejeďte přes celou objímku, abyste aktivovali lepidlo. Pokud je korekční objímka umístěna správně, bolest se velmi výrazně zmírní nebo zmizí. Viz obrázek 6.

 

Objímka obvykle vydrží 2 až 5 dní v závislosti na použití, typu těla a vlhkosti. Zbytkové lepidlo je možné odstranit pomocí bavlněného tampónu napuštěného dětským olejem. Podpůrné objímky mohou být též využity v rámci prevence.

Upozornění:
Chraňte svá chodidla před úrazy při účasti na aktivitách, jako jsou například maraton, zvedání těžkých vah nebo dlouhodobá chůze či stání.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.