Tantra - duchovní objevy prostřednictvím sexuality

Kód: 7076
439 Kč 439 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Předmětem výuky v tomto sexuálním průvodci odhaluje transformativní vhledy a metody pro všechny úrovně zkušeností. Tento multidimenzionální průzkum vyzdvihující sex jako duchovní a umělecký počin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umělecké ilustrace v knize zobrazují lákavá tajemství jak okořenit svůj sexuální zážitek, samotné kapitoly knihy pak zodpovídají otázky sexuální anatomie, sebepotěšení, předehry, kreativních polo, orgasmů a spojení sexu a ducha. 

 

Mahasatvaa Ma Ananda Sarita
Sarita je světoznámá mistryně tantry a mystička, která nabízí kurzy a pobyty v ústraní po celém světě. Poté, co obdržela přímý přenos od indického mystika Osha, zůstala věrná duchovní podstatě tantry a vede nás na cestě k seberealizaci. Zároveň s péčí sobě vlastní usiluje o to, aby nám pomohla překonat psychické bloky, které v sobě nosíme v důsledku našeho kulturního pozadí a minulých zkušeností. Současně je činná jako léčitelka, spisovatelka a poradkyně.
Sarita nabízí tantrický přenos na seminářích a cvičeních propagovaných jednotlivci a organizacemi po celém světě. Její internetový meditační kurz Vigyan Bhairav Tantra poskytuje studentům efektivní video kurzy, kterých se mohou účastnit přímo ve svých domovech. Saritino pedagogické školení je určeno pro vybrané studenty, kteří si přejí nabízet přenos tantry ostatním.

Autor:

Mahasatvva Ma Anda Sarita PhD

Vazba:

pevná

Počet stran:

191

ISBN:

978-80-7651-084-5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.