Ohřívatelný masážní míček AcuBall Mini

Kód: ACUBALLMINI
555 Kč 459 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Uvolněte své svaly a zbavte své tělo bolesti 100% přirozeně. Menší rozměry masážního míčku se skvěle hodí pro uvolnění menších svalových skupin - rukou, nohou, horní části zad či ramen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Uvolňuje ztuhlé svaly
  • Zvyšuje pohyblivost kloubů
  • Snižuje podráždění nervového systému
  • Stimuluje krevní oběh, čímž odplavuje nežádoucí svalové odpady
  • Uvolňuje přirozené tlumiče bolesti a sedativa, zlepšuje energetický tok nervové soustavy.

 

AcuBall Mini je menší a o něco tvrdší než standardní AcuBall. To z něj činí ideální nástroj pro masáž a následné uvolnění menších svalových skupin - celých rukou, včetně ramen, nohou, horní části zad a zvláště účinný je při využití ke zmírnění bolestivých stavů jako je plantární fascitis nebo problémy s karpálními tunely

Sportovci, včetně těch nejlepších atletů z NHL a NBA, využívají AcuBall Mini před svou sportovní aktivitou k uvolnění problémových oblastí v nohách, ramenou nebo pažích, aby zvýšili svalovou výkonnost a snížili riziko zranění. Speciální tvar míčku přesně zasáhne akupunkiturní body a přetížená místa Vašeho těla. Pomocí Acu Ball Mini a tepla, které uvolňuje dosáhnete zlepšení krevního oběhu, zásobování živinami a navodíte pocit relaxace. Ať už formou automasáže nebo příjemnou masáží ve dvou.

Zlepšený krevní oběh zvyšuje cirkulaci krve, pomáhá "vypláchnout" vybudované toxiny, které se hromadí v těsných svalech způsobujících bolest. Jak se tyto toxiny uvolňují v průběhu času, samotný sval se uvolňuje. Přímý tlak z akupunktur také masíruje svaly a mobilizuje klouby a dále přispívá k pohybu těla bez bolesti.

AcuBall svým tvarem dokonale zasáhneakupunkturní body, které stimulují Váš centrální nervový systém. Akupunktura také slouží k uvolnění bolesti a vyplavení látek, které spolu s uvolňovaným teplem navozuí pocit relaxace a zlepšují náladu, jako jsou enkefaliny a endorfiny. Z tohoto důvodu lidé, kteří používají přípravek AcuBall v posteli, před spaním často hlásí zvýšené pocity uvolnění a hlubšího spánku.

Pokud použijete AcuBall na bolestivé místo po několikáté, přibližně po 3-4 dvacetiminutových masážích pocítíte, že míček je mnohem jemnější a nežnější, než když jste poprvé začali. Toxiny již byly vyplaveny, svaly jsou uvolněné, klouby mobilizované a Váš nervový systém je mnohem méně podrážděný - a stejně tak i vy!

Improve posture effortlessly. Feel better, boost productivity.

Použijte hmotnost vlastního těla k uvolnění napětí:
Umístěte míček AcuBall Mini do oblasti napětí a pak se uvolněte, protože Vaše tělesná hmotnost pracuje za Vás. Svaly se začnou výrazně uvolňovat za pouhé tři minuty. A díky kompaktním rozměrům, můžete mít AcuBall vždy ssebou, ať už jste homa, v práci nebo na cestách.

Balení obsahuje:
Masážní míček AcuBall, instrukce k ohřívání, ukázku cviků.

Nahřívání:
Vložte do vroucí vody na 10-12 minut. Míček vydrží nahřátý přibližně hodinu. Nikdy neohřívejte v mikrovlnné troubě, míček by se mohl rozpustit!

Rozměry:
průměr 5 cm (hmotnost 140g)

Barva:
modrá

Materiál:
PVC
Neobsahuje latex. Hypoalergenní.

Původ:
Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.