Physicool

Už máte Physicool?

Physicool je nový a jedinečný sortiment elastických, opakovaně použitelných Physicool obvazů, který v sobě spojuje chlazení, kompresi a podporu.

Physicool produkty poskytují poskytují okamžité chlazení, zatímco obvaz také poskytuje okamžité ošetření pro zánětu a podlitin svalů, šlach a vazů. Je vysoce účinný a rychle snižuje otok a bolest.

Obvaz může být použit okamžitě, stačí ho mít po ruce, a jeho účinky jsou dlouhotrvající, dokonce i poté, co se odstraní.

Physicool pracuje tím, že tahá teplo ven díky rychlému odpařování, na rozdíl od většiny ostatních produktů, které pracují na základě ochlazování, čímž se teplota "schovává" do hloubky.

Je ideální pro domácí i sportovní použití. Snížuje bolest, snižuje otok, zrychlí zotavení Vašeho těla. Zajistěte si Physicool ještě dnes!

259
3991259399

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • Skladem Výrobce: Physicool
  Chladící obvaz či bandáž Physicool ve velikosti A - 10 cm x 2 m + 150 ml obnovovací chladící kapaliny.
  399 Kč
 • Vyprodáno Výrobce: Physicool
  Chladící obvaz či bandáž Physicool ve velikosti B - 12 cm x 3 m je vhodný k okamžitému odstranění otoků stehen, loktů či ramen.
  329 Kč
 • Vyprodáno Výrobce: Physicool
  Chladící obvaz či bandáž Physicool ve velikosti A - 10 cm x 2 m je vhodný k okamžitému odstranění otoků loktů, zápěstí či kolen.
  259 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.